Škola bezpečnej jazdy – ŠKOLA ŠMYKUmapkanaSD

skolasmyku1 V Škole bezpečnej jazdy – škole šmyku učíme,

ako riešiť krízovú situáciu,

v ktorej sa vodič s vozidlom ocitol!

 

Školu organizujeme formou tréningov na špeciálnom cvičisku v obci Pachfurth, len 35 km od Bratislavy po novej diaľnici – smer Viedeň, na letisku v Trenčíne a v Prešove (v novom areáli pred mestskou halou).

Tréning sa skladá z teoretickej časti a praktického výcviku jazdy na špeciálnych nízko adhéznych klzných plochách. Škola šmyku prebieha nezávisle od počasia a ročného obdobia po celý rok.


Tréning sú zamerané na osvojenie si návykov riešenia krízových situácií a spôsobu bezpečnej jazdy, podľa druhu dopravného prostriedku a potrieb jeho využitia (osobné vozidlá, nákladné vozidlá, autobusy, off road, motocykle).

Tréning prebieha štandardne formou jednodenných, resp. viacdenných tréningov pre skupiny osôb alebo jednotlivcov. Pre praktickú časť je nevyhnutné, aby mal každý účastník vlastné vozidlo. Príďte si v bezpečí vyskúšať, ako sa vaše vozidlo chová v extrémnych situáciách, ako na ne reagovať a ako ich správne riešiť. Ak máte záujem o bližšie informácie o Škole bezpečnej jazdy (škole šmyku), kontaktujte nás na hotline 0911 66 77 03.

 

INTENSIV

Tréning určený mierne pokročilým vodičom. Prebieha prakticky za každého počasia po celý rok v areáloch letiska v Trenčíne, v Prešove alebo v Pachfurthe (25min z Bratislavi). Tréning je zameraný na ozrejmenie základných rizík, definovanie krízových situácií a ich správne riešenie. Účasntík sa naučí optimálny posed, správnu techniku šoférovania, intenzívne krízové brzdenie a všetky možnosti a prednosti využitia protiblokovacieho systému ABS. Maximálny počet účastníkov v tréningu je 11.

Miesto konania:

Trenčín, Prešov , Pachfurth (Rakúsko)

Cena:

Trenčín (platí pre poukazy Piešťany) 139 ,- EUR s DPH
Prešov 149,- EUR s DPH
Pachfurth 169,- EUR s DPH

Podmienky účasti

Vlastné vozidlo (prípadne môžeme individuálne zabezpečiť požičanie vozidla)

Tréning prebieha prakticky za každého počasia po celý rok.

Priebeh:

Tréning je rozdelený na teoretickú a praktickú časť.

TEORETICKÁ ČASŤ :

definovanie problémov a rizík pri riadení auta

základy správneho sedenia a riadenia

riešenie krízových situácií (krízové brzdenie, šmyky)

zásady prejazdu zákrutami

elektronické systémy na podvozku

Doba trvania: 2x 45 minút

PRAKTICKÁ ČASŤ

Po teoretickej príprave pod vedením hlavného inštruktora pokračuje praktická časť. Jazdí sa na vlastných vozidlách účastníkov. Ponúkame aj možnosť prenájmu vozidla.

Skupina účastníkov je obmedzená na max. 11 vozidiel, pre priamu kontrolu prevedenia jednotlivých cvikov, okamžitá spätná väzba, vysoká efektivita, priame rady a pomoc inštruktora. Tréning vedú profesionálne vyškolení inštruktori. Tréningy školy šmyku sú vždy maximálne bezpečné a nestresujúce. Záleží nám na tom, aby sa účastníci za volantom naozaj zlepšili a nadobudli nové zručnosti.

Doba trvania: cca 4x 1 hodinu

 

 
威尼斯人赌场