top of page
Plácnutí

Hodnotenia účastníkov tréningov školy šmyku a motoškoly

DSC_1052.jpg

Julia Golianova

Intensive

priemerné hodnotenie je 5 z 5

Odporucala by som tento trening kazdemu soferovi. Samozrejme na ceste v obmedzenom priestore je to \\\\\\\"trosku\\\\\\\" ine, no myslim ze nebyt tohto treningu uz tu dnes nie som...
Vyborny pristup, vysvetlenie jednotlivych situacii do klorych sa auto moze v smyku dostat, podrobne teoreticke informacie a nasledne moznost vsetko si to vyskusat v praxi a naucit sa vhodne reagovat.

DSC_1052.jpg

Josef Drechsler

Intensive

priemerné hodnotenie je 5 z 5

Pre mna adrenalínový zážitok, vela nových pravidiel som sa naucil. Kedže aj manželka je vodic ocenila aj ona, že sa mohla zúcastnit jázd. Také situácie, ktoré sme absolvovali v škole šmyku sú velmi dôležité a potrebné. Urcite budeme vediet lepšie reagovat v prípade nepríjemnej udalosti na ceste. Hlavne už vieme, ako reaguje auto a ako nespanikárit. Toto by malo byt povinné pri výucbe v autoškolách.
zároven musím pochválit aj pána, ktorý nás sprevádzal týmto dnom. Je vidiet, že ho práca baví a je odborník. Bol to užitocne strávený den. Dakujeme

DSC_1052.jpg

Peter Marcek

Compact

priemerné hodnotenie je 5 z 5

Napriek tomu, že viac jazdím už 12 rokov bolo pre mna prínosom absolvovanie základného kurzu.
Teoretická cast bola velmi zrozumitelná.
Praktická cast bola osobná - inštruktor sa venoval každému, bolo dost casu na vyskúšanie si zrucností.

DSC_1052.jpg

Michaela Mocikova

Compact

priemerné hodnotenie je 5 z 5

Interaktívny prístup pocas teórie, taktiež boli inštruktori ochotní a najmä profesionálni. Venovali sa dostatocne, na úkor naucenia obetovali aj nadštandardný cas.

DSC_1052.jpg

Lukas Haring

Intensive

priemerné hodnotenie je 5 z 5

Fantastická skúsenost a prax do budúcnosti.
Milí, trpezliví a odborní inštruktori.
Interaktívna a zábavná teoretická cast kurzu. Možnos? vyskúša? limity vozidla( myslím to tak, že inštruktor to dovolí ci priam odporúca).

DSC_1052.jpg

Peter Petruska

Intensive

priemerné hodnotenie je 5 z 5

Dakujem instruktorom za super pristup a velmi naucny trening, v mojom pripade Intensive. Najprv sa clovek pripravi teoreticky a potom moze teoriu vyskusat v praxi. Teoria bola dobre vysvelena, na nazornych prikladoch a skusenostiach instruktora, a zaroven mala formu diskusie. Atmosfera v skupine bola velmi dobra. Dozvedel som sa kopec novych informacii a uvedomil som si nove suvislosti. Kedze trening prebiehal na zasnezenom povrchu, cviky boli vyborne prisposobene danym podmienkam. Urcite ma tento trening velku pridanu hodnotu pre bezneho sofera a chystam sa zucastnit aj Advanced treningu.

bottom of page