Plácnutí

Hodnotenia účastníkov tréningov

DSC_1052.jpg

Julia Golianova

Intensive

5.0

Odporucala by som tento trening kazdemu soferovi. Samozrejme na ceste v obmedzenom priestore je to \\\\\\\"trosku\\\\\\\" ine, no myslim ze nebyt tohto treningu uz tu dnes nie som...
Vyborny pristup, vysvetlenie jednotlivych situacii do klorych sa auto moze v smyku dostat, podrobne teoreticke informacie a nasledne moznost vsetko si to vyskusat v praxi a naucit sa vhodne reagovat.

DSC_1052.jpg

Josef Drechsler

Intensive

5.0

Pre mna adrenalínový zážitok, vela nových pravidiel som sa naucil. Kedže aj manželka je vodic ocenila aj ona, že sa mohla zúcastnit jázd. Také situácie, ktoré sme absolvovali v škole šmyku sú velmi dôležité a potrebné. Urcite budeme vediet lepšie reagovat v prípade nepríjemnej udalosti na ceste. Hlavne už vieme, ako reaguje auto a ako nespanikárit. Toto by malo byt povinné pri výucbe v autoškolách.
zároven musím pochválit aj pána, ktorý nás sprevádzal týmto dnom. Je vidiet, že ho práca baví a je odborník. Bol to užitocne strávený den. Dakujeme

DSC_1052.jpg

Peter Marcek

Compact

5.0

Napriek tomu, že viac jazdím už 12 rokov bolo pre mna prínosom absolvovanie základného kurzu.
Teoretická cast bola velmi zrozumitelná.
Praktická cast bola osobná - inštruktor sa venoval každému, bolo dost casu na vyskúšanie si zrucností.

DSC_1052.jpg

Michaela Mocikova

Compact

5.0

Interaktívny prístup pocas teórie, taktiež boli inštruktori ochotní a najmä profesionálni. Venovali sa dostatocne, na úkor naucenia obetovali aj nadštandardný cas.

DSC_1052.jpg

Lukas Haring

Intensive

5.0

Fantastická skúsenost a prax do budúcnosti.
Milí, trpezliví a odborní inštruktori.
Interaktívna a zábavná teoretická cast kurzu. Možnos? vyskúša? limity vozidla( myslím to tak, že inštruktor to dovolí ci priam odporúca).

DSC_1052.jpg

Peter Petruska

Intensive

5.0

Dakujem instruktorom za super pristup a velmi naucny trening, v mojom pripade Intensive. Najprv sa clovek pripravi teoreticky a potom moze teoriu vyskusat v praxi. Teoria bola dobre vysvelena, na nazornych prikladoch a skusenostiach instruktora, a zaroven mala formu diskusie. Atmosfera v skupine bola velmi dobra. Dozvedel som sa kopec novych informacii a uvedomil som si nove suvislosti. Kedze trening prebiehal na zasnezenom povrchu, cviky boli vyborne prisposobene danym podmienkam. Urcite ma tento trening velku pridanu hodnotu pre bezneho sofera a chystam sa zucastnit aj Advanced treningu.