Čo je portál

Vieme koľko námahy je potrebné vynaložiť na organizáciu pravidelných školení pre zamestnancov (oznamovacie emaily, pripomienky, telefonáty, zmeny na poslednú chvíľu, prezenčné listiny, kontrola účasti...).

Máme pre Vás skvelú správu. Pri našich tréningoch sa o tieto procesy staráme my cez náš portál a uľahčujeme tak prácu našim klientom.

Portál pracuje automaticky a zastrešuje všetky potrebné úkony od voľby dátumu tréningu až po finálny prehľad všetkých tréningov a účastníkov.

Všetko online, na jednom mieste a dostupné pre Vás kedykoľvek cez vlastný login.

 

Čo portál dokáže?

rezervácia Vami zvoleného termínu online 

registrácia vodičov na tréning

automatická komunikácia s účastníkmi (pripomenutie tréningu, organizačné pokyny)

podrobné výstupy z tréningov za každého vodiča

prehľad uskutočnených aj plánovaných tréningov všetkých typov za celú spoločnosť

Výhody pre Vás

jednoduchá obsluha, rýchla komunikácia

efektívne plánovanie a monitoring tréningov

všetky dôležité informácie na jednom mieste

archivácia databázy vyškolených zamestnancov

automatické zasielanie e-mailov

Obsah portálu

Okamžitý prístup pre nadriadených pracovníkov ku kompletným výstupom za každého vodiča na portáli (do 24 hodín):

- Protokol jazdného štýlu s konkrétnymi poznámkami, odporúčaniami a bodovým vyhodnotením vodiča (tréning defenzívnej jazdy a EKO jazdy)

- Dotazník o relevantných vodičských skúsenostiach účastníkov

- Výstupný test z teórie zásad defenzívnej jazdy

- Prehľad o všetkých absolvovaných a plánovaných tréningov za každého vodiča aj celkovo za celú firmu

- Porovnanie výstupov za jednotlivých vodičov

- Všetky certifikáty / potvrdenia o účasti vodičov

- Podpísané prezenčné listiny z tréningov

Samotní účastníci majú možnosť ohodnotiť inštruktora a tréning cez hodnotiaci formulár priamo v portáli SuperDRIVE. Okamžite tak vidíte, či sú pre ne tréningy prínosné.

 

Páči sa Vám náš portál, ale nie ste ešte našim klientom? Povedzte nám, s čím Vám môžeme pomôcť. 

Zavolajte nám ešte dnes.

TOYOTA MATERIAL HANDLING SLOVENSKO S.R.O.

Viktória Prevužňáková (Personálny manažér / HR & Compliance Manager): “Tréningy ECO jazdy pre nás spoločnosť SuperDRIVE realizuje už niekoľko rokov a pomáha nám tak zvyšovať hospodárnosť jázd našich vodičov. Je veľmi pozitívne vidieť, že inštruktori SuperDRIVE vedia naučiť jazdiť úspornejšie aj dlhoročných a skúsených vodičov. Je to prínosné tak pre našu spoločnosť ako aj z globálneho environmentálneho hľadiska.”

ZÁPADOSLOVENSKÁ ENERGETIKA a.s.

Marta Rybárová (Koordinátor vzdelávania ZSE): “Tréningy defenzívnej jazdy SuperDRIVE sú medzi našimi zamestnancami už dobre známe a tešia sa obľube. SuperDRIVE realizuje tréningy vysoko profesionálne tak na úrovni práce samotných inštruktorov ako aj na úrovni administrácie tréningov a spracovania podrobných výstupov za každého vodiča.”

Speedworld Hungary

Sebastian Laczhazy (CEO): “We have organized several smaller and larger events in different locations with SuperDRIVE and we are happy to plan even more joined events as it is a pleasure to work with such professional instructors. They are true motorist enthusiasts and experts in what they do, plus they have a friendly attitude which always helps to make a great event even better.”

ARVAL Slovakia

Eva Nosáľová (Marketing and Product Manager): “So spoločnosťou SuperDRIVE sme v kontakte už niekoľko rokov, máme za sebou úspešný event školy šmyku, ktorý prebehol hladko a všetci naši zákazníci si ho naplno užili. Teší nás, že máme spoľahlivého partnera na motoristické eventy a zároveň aj na vzdelávanie vodičov. Partnera, ktorý pre nás dokáže zastrešiť komplexné aktivity pre vodičov, tak pre naše potreby ako aj pre našich klientov.”

SLOVNAFT TRANS

Štefan Sabanoš (HSE Consultant): “So spoločnosťou SuperDRIVE sme v kontakte už 9 rokov a v dohodnutých intervaloch realizujeme rôzne typy tréningov pre našich vodičov, podľa našich potrieb. SuperDRIVE dokáže zrealizovať tréningy pre vodičov osobných áut, ako aj náročné tréningy pre vodičov cisterien prevážajúcich pohonné hmoty.”

Johnson Controls

Eva Žemličková (HR specialist): ”Spoluprácu so SuperDRIVE sme začali v roku 2016 a hneď v prvom roku sme preškolili niekoľko sto zamestnancov na tréningoch defenzívnej jazdy. Tréningy boli na vysokej úrovni a drvivá väčšina zamestnancov uznali prínos tréningov. V spolupráci plánujeme pokračovať dlhodobo a dopĺňať ďalšie typy tréningov a školení od SuperDRIVE do vzdelávacieho plánu našich zamestnancov.”

CRH

Martin Ostrolucký (ND OH&S Coordinator): “Pre našu spoločnosť je bezpečnosť na prvom mieste vo všetkých aspektoch našich prevádzok. Preto sme veľmi radi, že spoločnosť SuperDRIVE nám pomáha zvyšovať bezpečnosť našich zamestnancov na cestách. Mnoho našich vodičov jazdí na veľkých nákladných autách dlhé trasy a rovnako mnoho zamestnancov jazdí na osobných autách v hustej premávke miest, a tak riziko nehody je relatívne vysoké. Aj vďaka pravidelným školeniam vodičov sa nám darí držať mieru nehodovosti dlhodobo na nízkej úrovni.”

Heineken Slovensko

Marek Šemelák (HR Specialist): “V zmysle politiky našej materskej spoločnosti pravidelne zabezpečujeme vzdelávanie pre všetkých našich vodičov v snahe zvýšiť bezpečnosť a zároveň minimalizovať nehodovosť a škody. Spoločnosť SuperDRIVE so svojim komplexným balíkom školení, vrátane online kurzov, je pre nás ideálnym riešením, keďže nám vie zabezpečiť všetky druhy potrebných školení „pod jednou strechou“. Tréningy defenzívnej jazdy, ktoré naši vodiči doteraz absolvovali boli pozitívne hodnotené všetkými zúčastnenými zamestnancami.”

Záleží nám na bezpečnosti premávky a baví nás sledovať, ako sa za volantom zlepšujete. Od roku 2007 robíme všetko preto, aby sme zabránili zbytočným úmrtiam na cestách.
Vďaka nám jazdí už viac ako 40 000 vodičov bezpečnejšie.

Naši spokojní klienti

Pre nezáväznú ponuku alebo viac informácií k ponuke pre firmy nás prosím kontaktujte emailom na info@superdrive.sk, telefonicky na +421 911 66 77 03, alebo použite tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.

Zaujímavosti a novinky

x
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete bližšie informovať na adrese: ochrana údajov OK