ZDARMA!!! LIVE VIDEO PODCAST S PROFESIONÁLNYM INŠTRUKTOROM

Počas našich LIVE VIDEO PODCASTOV máte možnosť pobaviť sa o faktoch a mýtoch na rôzne témy nielen z oblasti bezpečnosti na cestách. Diskutovať s vami bude vždy profesionálny inštruktor. Máme pripravené zaujímavé informácie vždy ku konkrétnej téme, a priestoru bude dosť aj na vaše postrehy či otázky priamo počas prenosu. A na aké témy sú aktuálne podcasty?

DRIFT

Vieš, čo je pre úspešné vykonanie pretáčavého šmyku najdôležitejšie? Vieš, ako táto disciplína vznikla? Vieš, ako drift iniciovať, ako ho udržať a ako ho bezpečne ukončiť? 

KRÍZOVÉ SITUÁCIE

Ako správne zastaviť krízovým brzdením? Čo robiť pri vyhýbacom manévri a aká je jeho správna technika? Ako vzniká nedotáčavý šmyk?

FYZIKA NEHODY

Zaujíma ťa história bezpečnosti? Ako fungujú sily pri nehode a ako sa prenášajú na posádku? Akú rôznu úlohu majú deformačné zóny? Ako znížiť dôsledky nehody? Je z pohľadu bezpečnosti posádky dôležitejší airbag, bezpečnostný pás alebo deformačná zóna auta?

MOTO ÚDRŽBA + BRZDENIE 

Prečo meniť olej po sezóne? Ako sa postarať o motorku, aby aj po rokoch vyzerala a fungovala ako nová? Je kratšia brzdná dráha s alebo bez ABS? Čo všetko ovplyvňuje brzdnú dráhu a akou technikou zabrzdiť na čo najkratšej vzdialenosti?

 

A nielen to, ale aj kopu iných faktov a mýtov si povieme na našich podcastoch. Máš z týchto tém nejakú nezodpovedanú otázku? Nevadí, spýtaj sa inštruktora priamo počas podcastu.

 

Pravidlá:

Profesionálna, slušná a prijemná diskusia na konkrétnu tému, ktorú ohlásime v predstihu

Maximálny počet účastníkov je 12 = vysoká interakcia

Odborne zdatný inštruktor

Otázku môžeš položiť v predstihu e-mailom na superdrive@superdrive.sk

Každý účastník nášho podcastu DOSTANE OD NÁS DARČEK

Ako to prebieha:

CENA: ZDARMA  (Pozor! Obmedzený počet účastníkov)

Video ukážky

TRVANIE: max. 60 minút

Interaktívna diskusia cez Zoom

Pre koho je LIVE PODCAST určený?

Vodiči, fanúšikovia motorizmu, ktorí sa chcú vzdelávať

Vodiči, ktorí majú radi fakty a diskusiu na profesionálnej úrovni

TOYOTA MATERIAL HANDLING SLOVENSKO S.R.O.

Viktória Prevužňáková (Personálny manažér / HR & Compliance Manager): “Tréningy ECO jazdy pre nás spoločnosť SuperDRIVE realizuje už niekoľko rokov a pomáha nám tak zvyšovať hospodárnosť jázd našich vodičov. Je veľmi pozitívne vidieť, že inštruktori SuperDRIVE vedia naučiť jazdiť úspornejšie aj dlhoročných a skúsených vodičov. Je to prínosné tak pre našu spoločnosť ako aj z globálneho environmentálneho hľadiska.”

ZÁPADOSLOVENSKÁ ENERGETIKA a.s.

Marta Rybárová (Koordinátor vzdelávania ZSE): “Tréningy defenzívnej jazdy SuperDRIVE sú medzi našimi zamestnancami už dobre známe a tešia sa obľube. SuperDRIVE realizuje tréningy vysoko profesionálne tak na úrovni práce samotných inštruktorov ako aj na úrovni administrácie tréningov a spracovania podrobných výstupov za každého vodiča.”

Speedworld Hungary

Sebastian Laczhazy (CEO): “We have organized several smaller and larger events in different locations with SuperDRIVE and we are happy to plan even more joined events as it is a pleasure to work with such professional instructors. They are true motorist enthusiasts and experts in what they do, plus they have a friendly attitude which always helps to make a great event even better.”

ARVAL Slovakia

Eva Nosáľová (Marketing and Product Manager): “So spoločnosťou SuperDRIVE sme v kontakte už niekoľko rokov, máme za sebou úspešný event školy šmyku, ktorý prebehol hladko a všetci naši zákazníci si ho naplno užili. Teší nás, že máme spoľahlivého partnera na motoristické eventy a zároveň aj na vzdelávanie vodičov. Partnera, ktorý pre nás dokáže zastrešiť komplexné aktivity pre vodičov, tak pre naše potreby ako aj pre našich klientov.”

SLOVNAFT TRANS

Štefan Sabanoš (HSE Consultant): “So spoločnosťou SuperDRIVE sme v kontakte už 9 rokov a v dohodnutých intervaloch realizujeme rôzne typy tréningov pre našich vodičov, podľa našich potrieb. SuperDRIVE dokáže zrealizovať tréningy pre vodičov osobných áut, ako aj náročné tréningy pre vodičov cisterien prevážajúcich pohonné hmoty.”

Johnson Controls

Eva Žemličková (HR specialist): ”Spoluprácu so SuperDRIVE sme začali v roku 2016 a hneď v prvom roku sme preškolili niekoľko sto zamestnancov na tréningoch defenzívnej jazdy. Tréningy boli na vysokej úrovni a drvivá väčšina zamestnancov uznali prínos tréningov. V spolupráci plánujeme pokračovať dlhodobo a dopĺňať ďalšie typy tréningov a školení od SuperDRIVE do vzdelávacieho plánu našich zamestnancov.”

CRH

Martin Ostrolucký (ND OH&S Coordinator): “Pre našu spoločnosť je bezpečnosť na prvom mieste vo všetkých aspektoch našich prevádzok. Preto sme veľmi radi, že spoločnosť SuperDRIVE nám pomáha zvyšovať bezpečnosť našich zamestnancov na cestách. Mnoho našich vodičov jazdí na veľkých nákladných autách dlhé trasy a rovnako mnoho zamestnancov jazdí na osobných autách v hustej premávke miest, a tak riziko nehody je relatívne vysoké. Aj vďaka pravidelným školeniam vodičov sa nám darí držať mieru nehodovosti dlhodobo na nízkej úrovni.”

Heineken Slovensko

Marek Šemelák (HR Specialist): “V zmysle politiky našej materskej spoločnosti pravidelne zabezpečujeme vzdelávanie pre všetkých našich vodičov v snahe zvýšiť bezpečnosť a zároveň minimalizovať nehodovosť a škody. Spoločnosť SuperDRIVE so svojim komplexným balíkom školení, vrátane online kurzov, je pre nás ideálnym riešením, keďže nám vie zabezpečiť všetky druhy potrebných školení „pod jednou strechou“. Tréningy defenzívnej jazdy, ktoré naši vodiči doteraz absolvovali boli pozitívne hodnotené všetkými zúčastnenými zamestnancami.”

Záleží nám na bezpečnosti premávky a baví nás sledovať, ako sa za volantom zlepšujete. Od roku 2007 robíme všetko preto, aby sme zabránili zbytočným úmrtiam na cestách.
Vďaka nám jazdí už viac ako 40 000 vodičov bezpečnejšie.

Naši spokojní klienti

Pre nezáväznú ponuku alebo viac informácií k ponuke pre firmy nás prosím kontaktujte emailom na info@superdrive.sk, telefonicky na +421 911 66 77 03, alebo použite tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.

Zaujímavosti a novinky

Registruj sa
x
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete bližšie informovať na adrese: ochrana údajov OK